Oregon

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Oregon

Nieruchomość na sprzedaż w stanie Oregon

Graniczy z zachodem z Oceanem Spokojnym, na północy z Waszyngtonem, na południu z Kalifornią, na wschodzie z Idaho i na południowy wschód z Nevadą.

Oregon to amerykańskie państwo nadbrzeżne w północno-zachodnim Pacyfiku. Słynie z różnorodności krajobrazów, w tym lasów, gór, farm i plaż. Miasto Portland słynie z ekscentrycznej awangardowej kultury i gości słynne kawiarnie, butiki, restauracje z zerową milą i małe browary.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem nieruchomości na sprzedaż w Oregonie, musisz wiedzieć coś o jej sytuacji na rynku nieruchomości.

W Oregonie w tej chwili jest więcej kupujących niż sprzedawców na rynku nieruchomości i chociaż może to utrudnić znalezienie odpowiednich klientów dla kupujących, pomogło to sprzedawcom szybko zamknąć umowę i uzyskać preferowaną ostateczną cenę sprzedaży w kupujący konkurują o swoje domy.

W Portland jest mniej domów na rynku i mniej ofert. Oznacza to, że spadek dostępnych domów nie będzie miał takiego samego pozytywnego wpływu na rynek sprzedawcy Portland.

W ostatnich latach, gdyby istniało wiele ofert na jedną nieruchomość na sprzedaż w stanie Oregon od potencjalnych nabywców, byłoby co najmniej 20 ofert. Dzisiaj liczba ta spadła do około dwóch lub trzech ofert wielokrotnych ze względu na duży popyt na domy w okolicy.

Perspektywy homebuyerów po raz pierwszy nie są tak ponure, jak się wydaje. Popularne miasta, takie jak Beaverton i Canby, są doskonałym miejscem do wyszukiwania tanich, prostych domów. Więc mogą być ciekawym miejscem do wyszukiwania nieruchomości na sprzedaż w Oregonie

Ceny sprzedaży domów w 2017 roku mogły mieć ustalone rekordy, ale dobrze prosperujący rynek wzbudził pewne pytania dotyczące limitów rynku nieruchomości w stanie Oregon.

Chociaż może on nadal być rynkiem dla sprzedawców, nie jest tak silny, jak był w 2017 roku. Dlatego jest to doskonały czas dla potencjalnych nabywców, aby poruszać się po okolicy i kupić dom, zwłaszcza jeśli są po raz pierwszy w domu kupujący .

Średnia cena sprzedaży domu w hrabstwie Lane wzrosła o 9,6% w okresie od 2016 do 2017 r., Osiągając średnio 287 900 USD. W ubiegłym roku średnia cena sprzedaży przewyższyła rekordową kwotę 265 300 USD.

Średnia cena sprzedaży domu we Florencji w Oregonie wzrosła o 6%. Większość ekspertów od nieruchomości twierdzi, że nie spodziewają się, że średnia cena sprzedaży domów wzrośnie powyżej 9% do 2018 r.

Od czasu recesji w 2012 roku Lane County odnotowało wzrost na rynku nieruchomości. Ceny domów wzrosły w ciągu ostatnich pięciu lat. Więc Hrabstwo Lane nie jest właściwym miastem, aby szukać nieruchomości na sprzedaż w Oregonie.

W 2018n w Oregonie wartość domów wzrosła do 8,8% od 2017 r., A krajowe wartości prawdopodobnie wzrosną do 3,3% do 2019 r.

Miasta z najdroższą sprzedażą domów to Portland, Bend, Beaverton, Hillsboro i Gresham. Na szczęście istnieją również dobre opcje dla domów typu entry-level w takich miastach, jak Springfield i Salem.

Mapa, zmian cen i statystyki
No real estate match the specified search parameters!
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB